+48 517 17 25 70 9:00-15:00 (pon. - pt.) Blog zaloguj się
winietka

Systemy ERP

System ERP do planowania zasobów przedsiębiorstwa (Enterprise Resource Planning), to przydatne narzędzie, umożliwiające sprawne zarządzanie firmą oraz współdziałanie grup firm między sobą. Z myślą o Twojej wygodzie stworzyliśmy zintegrowany system informatyczny, składający się z kilku modułów, których obsługa jest niezwykle prosta, a które pozwalają na skuteczne zarządzanie Twoim przedsiębiorstwem.

Gwarantujemy, że przy użyciu tego systemu uporządkujesz wszystkie procesy biznesowe, zoptymalizujesz koszty i usprawnisz komunikację między pracownikami oraz na linii firma-klient. Będziesz też na bieżąco śledzić procesy związane z magazynowaniem, zarządzaniem zapasami, dostawami, sprzedażą, a nawet księgowością i finansami.

Nasz system ERP jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Jego modułowa konstrukcja umożliwia rozbudowę o nowe elementy. Jest to także bardzo dobre rozwiązanie dla planowania i monitorowania realizacji projektów.

Dzięki systemowi ERP uporządkujesz procesy biznesowe, usprawnisz komunikację z pracownikami i kontrahentami oraz zoptymalizujesz koszty generowane przez firmę. Jest to także doskonałe narzędzie do planowania i monitorowania realizacji zamówień, dostaw, sprzedaży, a nawet realizacji projektów.


Cechy i funkcjonalności systemu:

ŁATWA OBSŁUGA
Systemy ERP to skomplikowane narzędzia, które mają za zadanie skoordynowanie wielu różnych czynności. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby proces korzystania z niego był dla użytkowników intuicyjny i przyjazny.

Prosta nawigacja, powiązania i opcje na każdej liście pozwalają na szybkie działanie i dotarcie do właściwego widoku.


WYSOKA AUTOMATYZACJA
Dzięki powiązaniom między modułami oraz bazami danych, system wykazuje wysoką automatyzację ograniczającą konieczność wykonywania podobnych czynności w różnych miejscach systemu przez użytkownika. Dzięki temu program szybko analizuje dane, a korzystanie z niego często wymaga zaledwie kilku kliknięć.

Systemy ERP to świetne narzędzie, które pozwoli zarządzać relacjami z pracownikami oraz kontrahentami, przekazywać im informacje w błyskawicznym tempie i reagować na ich wiadomości i zlecenia.


OBSŁUGA DUŻEJ ILOŚCI DANYCH
Ze względu na swoje przeznaczenie nasze systemy ERP zostały przygotowane w ten sposób, aby obsługiwać bardzo dużą ilość danych bez wyraźnych utrudnień dla użytkowników. W tym celu wyeliminowaliśmy takie zagrożenia, jak zawieszenie serwera czy chwilowy brak dostępu do systemu.

Wszelkie operacje obciążające serwer odbywają się w godzinach nocnych, czyli wtedy, kiedy korzystanie z platformy jest najmniejsze, a uproszczenia sposobu wyświetlania i analizowania danych przez system gwarantują szybkie ładowanie się stron i długich list z danymi.


POWIĄZANIA MIĘDZYMODUŁOWE
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby korzystanie z naszego systemu było wygodne i sprawne. Dlatego zadbaliśmy o powiązanie wprowadzanych danych, które wykorzystywane są do różnych celów w różnych modułach.

Wystarczy, że zdefiniujesz je tylko raz, a będziesz mógł korzystać z nich w niezależnych od siebie miejscach.