+48 517 17 25 70 9:00-15:00 (pon. - pt.) Blog zaloguj się
winietka

Sklep internetowy

W czasach, kiedy sprzedaż w Internecie zdobywa większą popularność, niż tradycyjna, warto zadbać o odpowiedni system dla sklepu on-line. Do tego celu proponujemy nasze sprawdzone narzędzie – m-Shop, który umożliwia szybkie i łatwe zarządzenie asortymentem i sprzedażą właścicielowi sklepu oraz wygodę i bezpieczeństwo kupującym klientom.

Przewagą sklepu on-line nad stacjonarnym jest na pewno możliwość pracy 24 godziny na dobę przez cały rok. Nasz system sprawia, że jest to możliwe – większość procesów sprzedażowych jest zautomatyzowana. Twoim jedynym obowiązkiem będzie dostarczanie produktów do Twoich klientów! System m-Shop wyposażony jest w najważniejsze funkcjonalności sklepów internetowych:
 • bazy towarów
 • bazy klientów
 • bazy zamówień
 • możliwość łączenia towarów w grupy
 • automatyczne przeliczanie cen według kursu wybranej waluty
 • mechanizm definiowania przedziałów wartości kosztów dostawy w zależności od wartości zamówienia lub strefy
 • automatyczne wysyłanie prośby o potwierdzenie zakupu do klienta
 • śledzenie etapu realizacji zamówienia
 • generowanie faktur pro forma
 • statystyki zamówień i popularności towarów
 • system e-płatności
 • newsletter
Zadbaliśmy także o pozycjonowanie Twojej strony, wprowadzając możliwość wyboru słów kluczowych do każdej publikacji oraz aktualności. Dzięki temu zapewnisz sobie wyższe pozycje w wyszukiwarkach, zostawiając konkurencję daleko za sobą!

Ponadto, jeżeli musisz wprowadzić dużą bazę towarów naraz – nie musisz robić tego ręcznie! W ramach dodatkowej usługi błyskawicznie uzupełnimy Twój katalog za Ciebie i będziesz mógł od razu rozpocząć swoją działalność!


Cechy i funkcjonalności systemu:

BAZA ZAMÓWIEŃ
System m-Shop zawiera moduł, w którym można przeglądać i zarządzać zamówieniami złożonymi przez klientów sklepu. Dzięki wygodnej liście i filtrom można szybko dotrzeć do najważniejszych zamówień, a system zarządzania statusami pozwala na zorientowanie się na jakim etapie jest dane zamówienie.


SYSTEM POWIADOMIEŃ MAILOWYCH
Program wyposażony został w mechanizm automatycznej wysyłki wiadomości mailowych do użytkowników. Na podany adres otrzymują oni e-mail z linkiem potwierdzającym zamówienie, z listą zamówionych przedmiotów czy z informacją o dokonaniu płatności.

Ponadto, istnieje możliwość podłączenia pod system modułu newslettera, dzięki któremu szybko stworzysz wiadomość tekstową lub graficzną, a system prześle je do hurtowo użytkowników. To idealny sposób na informowanie klientów o nowościach w ofercie oraz na zachęcanie ich do odwiedzania Twojego sklepu.


LISTA TOWARÓW
Moduł umożliwia dodawanie towarów, które wyświetlą się na stronie z możliwością przypisywania ich do producentów i typów, łączenia w zestawy czy przypisywania do wcześniej zdefiniowanych rodzajów wysyłki.

W zależności od Twoich potrzeb, sprawnie łączymy funkcjonalności tak, abyś kilkoma tylko kliknięciami mógł wprowadzić nowy produkt do systemu.


INTEGRACJA Z SYSTEMEM PŁATNOŚCI
Nasza platforma dostosowana jest do szybkiej integracji z dowolnym systemem płatności, jak DotPay, PayU czy PayPal. Informacje wysyłane przez systemy płatności są pobierane przez m-Shop, dzięki czemu system automatycznie informuje o dokonanej lub przerwanej transakcji.


WERSJE JĘZYKOWE
Prowadzisz sklep za granicą? Nasz system został wyposażony w wersje językowe, dzięki czemu szybko i sprawnie wprowadzić nowe towary w kilku wersjach językowych na raz, przygotujesz newslettery dla klientów polsko- i obcojęzycznych, a także zdefiniujesz sposoby wysyłki dla klientów zagranicznych!