+48 517 17 25 70 9:00-15:00 (pon. - pt.) Blog zaloguj się
winietka

Obsługa szkoleń

ISOS, czyli Internetowy System Obsługi Szkoleń, to aplikacja, która z powodzeniem wesprze Twoją firmę podczas zbierania zgłoszeń na organizowane szkolenia i przeprowadzania zajęć on-line. Nasz system zawiera liczne, zintegrowane ze sobą, funkcjonalności, umożliwiające kompleksową obsługę szkoleń.

Wśród nich znajdują się:
  • baza klientów, zgłoszeń, trenerów, lokalizacji, szkoleń, ocen, uwag i płatności
  • system powiązań między szkoleniami, trenerami i lokalizacjami
  • mechanizm statystyk i ankiet
  • kalendarz szkoleń
  • dziennik elektroniczny
  • system wydruku zaświadczeń i list obecności
  • system alertów
  • i wiele innych


Osoba, zainteresowana udziałem w szkoleniu, będzie mogła wyświetlać informacje o kursach i konferencjach, wyszukiwać szkolenia przy pomocy wygodnego systemu filtrów, zapisywać się na szkolenia drogą elektroniczną, otrzymywać i przeglądać ogłoszenia od administratora strony, brać udział w ocenie szkoleń i trenerów, a także pobierać zdobyte certyfikaty i zaświadczenia.

Ale to nie wszystko! System obsługi szkoleń to również aplikacja umożliwiająca monitorowanie rodzajów, terminów i miejsc imprez i wyjazdów, znajdujących się w Twojej ofercie. Dzięki niemu szybko zaplanujesz, wprowadzisz i sprawdzisz ich realizację, oszczędzając cenny czas i pieniądze!

Wysoka elastyczność wszystkich wprowadzonych funkcjonalności i mechanizmów pozwala na dalszą rozbudowę każdego z nich oraz na uzupełnienie systemu o nowe moduły. Dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć każdemu naszemu Klientowi rozwiązanie idealnie dopasowane do jego oczekiwań. Skontaktuj się z nami i powiedz nam, czego potrzebujesz.Cechy i funkcjonalności systemu

BAZA SZKOLEŃ

System wyposażony został w rozbudowaną bazę szkoleń z możliwością ich definiowania i modyfikacji wraz z dodatkowymi opcjami, jak tworzenie planu zajęć, dodawania plików do pobrania dla użytkowników, generowania i drukowania zaświadczeń dla uczestników, przeprowadzania ankiet i wyświetlania ich statystyk.

Administrator może także zarządzać statusem każdego szkolenia, monitorować ilość zgłoszeń oraz tworzyć nowe na podstawie już istniejących.


ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia uczestników na szkolenia można przeglądać w podglądzie każdego szkolenia lub na liście zbiorczej. Lista wyposażona została w filtry, umożliwiające szybkie i wygodne wyszukiwania określonych zgłoszeń. Zawiera także opcje, dzięki którym można sprawnie zarządzać statusem zgłoszenia oraz wprowadzać płatności.


TRENERZY

System umożliwia tworzenie bazy trenerów z opcją generowania umów i aneksów do umowy. Mechanizm dodawania opinii umożliwa szybką weryfikację, czy dana osoba będzie odpowiednia do przeprowadzenia planowanego szkolenia.


LOKALIZACJE

Zdefiniowanie lokalizacji, przypisywanych do szkoleń, pozwala na wskazanie uczestnikom miejsca, w którym odbywa się szkolenie przy użyciu danych adresowych oraz interaktywnej mapki. Administrator ma ponadto możliwość ustalenia ceny wynajmu, przypisywania wyposażenia dla każdej lokalizacji oraz przeglądania szczegółowych informacji.