+48 517 17 25 70 9:00-15:00 (pon. - pt.) Blog zaloguj się
winietka

Strony WWW

Specjalizujemy się w tworzeniu firmowych stron internetowych charakteryzujących się przejrzystym i profesjonalnym wyglądem, nowoczesnym designem oraz gamą funkcjonalności, których wyboru dokonujemy po dokładnych konsultacjach z Klientem.

Podczas tworzenia stron WWW bierzemy pod uwagę:
 • wymagania rynku oraz naszego Klienta,
 • cel, do jakiego witryna ma służyć,
 • wygląd najlepiej odzwierciedlający charakter Twojej działalności,
 • użytkownika i jego przyzwyczajenia podczas przeglądania stron internetowych,
 • wymagania Google, dotyczące tworzenia stron przyjaznych SEO


Każda wykonana przez nas strona wyposażona jest w intuicyjny i funkcjonalny system do zarządzania treścią. Jego największą zaletą jest elastyczność, która pozwala na rozbudowywanie znajdujących się w nim funkcjonalności i dodawanie nowych - w zależności od Twoich potrzeb! System Multi-CMS to narzędzie, które może obsługiwać kilka witryn oraz aplikacji w jednym panelu. Można go także zintegrować z dowolnym programem zewnętrznym. Jego możliwości są nieograniczone! Powiedz nam, jakie masz potrzeby i oczekiwania, a my stworzymy system, z którego będziesz faktycznie korzystać.


Zalety naszych stron:

 • Wysokiej klasy zabezpieczenia, które skutecznie uchronią witrynę przed atakami hakerów i spamerów.
 • Zgodność z wymogami Google pod kątem SEO - naturalne pozycjonowanie nigdy nie było takie proste!
 • Dostosowanie do urządzeń mobilnych.
 • Atrakcyjny i nowoczesny wygląd wyróżniający Cię spośród konkurencji - nie korzystamy z gotowych szablonów!

Przekonaj się sam! Zobacz nasze dotychczasowe realizacje.

Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz kompleksowe wsparcie nie tylko na etapie planowania i wykonania. Na Twoje życzenie stworzymy teksty na stronę, przeprowadzimy szkolenie z obsługi systemu dla Ciebie i Twoich pracowników, będziemy służyć pomocą w ramach wsparcia technicznego.

PROCEDURY PRACY NAD PROJEKTEM

Współpraca nad tworzeniem indywidualnej strony internetowej przebiega etapowo. Każdy z tych etapów jest dla nas bardzo ważny i umożliwia nam dokładne dostosowanie rozwiązań do potrzeb naszego Klienta.

 1. Konsultacje. Pozwalają nam na dokładne poznanie Twojej branży oraz Twoich oczekiwań. Na tej podstawie stworzymy makietę projektu przyszłej strony ze wszystkimi elementami, niezbędnymi do atrakcyjnego i intuicyjnego zaprezentowania Twojej firmy i oferty.
 2. Analiza konkurencji. Chcemy, abyś się wyróżniał na tle innych firm, które oferują podobne usługi i produkty, ale ważne są dla nas także przyzwyczajenia użytkownika. Weryfikując konkurencję, jesteśmy w stanie wykorzystać najlepiej sprawdzające się rozwiązania oraz podnieść je o poziom wyżej, aby zapewnić Tobie jeszcze skuteczniejsze docieranie do klientów.
 3. Przygotowanie makiety. Wstępny wygląd strony to dla nas podstawa do rozpoczęcia projektowania. Chcemy, abyś dokładnie wiedział, co zamierzamy i bardzo ważne jest dla nas Twoje zdanie. Na tym etapie ustalamy, jakie funkcjonalności będzie posiadał system CMS, aby umożliwić Tobie efektywne i szybkie zarządzanie stroną w przyszłości.
 4. Projektowanie strony WWW. Biorąc pod uwagę wszystkie ustalenia oraz analizę konkurencji, przygotowujemy projekt, który będzie odzwierciedleniem Twoich potrzeb oraz najnowszych trendów w projektowaniu stron WWW.
 5. Wdrożenie projektu. Po otrzymaniu Twojej akceptacji dla projektu strony, rozpoczynamy jej kodowanie i przygotowywanie panelu administracyjnego, wyposażonego w omówione wcześniej funkcjonalności.
 6. Szkolenie lub instrukcja. Kiedy strona jest już gotowa i system CMS oddany do Twojej dyspozycji, służymy pomocą w jego poznawaniu. Przygotujemy instrukcję albo przeprowadzimy szkolenie on-line, podczas którego zapoznamy Cię ze wszystkimi funkcjonalnościami naszego systemu. Pomożemy także przy wprowadzaniu pierwszych treści czy przenoszeniu zawartości poprzedniej strony do nowej.
 7. Weryfikacja i oddanie strony. Kiedy strona jest już w pełni działająca i zaakceptowana, podpinamy ją pod domenę i - jeśli sobie tego życzysz - instalujemy certyfikat bezpieczeństwa SSL. Sprawdzamy ją także pod kątem zgodności z wymogami Google tak, aby wszelkie działania związane z pozycjonowaniem przynosiły Tobie, jak najlepsze i jak najszybsze rezultaty.
 8. Wsparcie i dalsza rozbudowa. Naszym Klientom oferujemy wsparcie techniczne, które obejmuje bieżącą aktualizację systemu, wsparcie konsultantów w obsłudze strony oraz rozbudowę systemu CMS o kolejne funkcjonalności. Dzięki wysokiej elastyczności naszych rozwiązań, jesteśmy w stanie rozbudować lub dodać nową funkcjonalność na każdym etapie korzystania z systemu. W jednym panelu administracyjnym możemy także stworzyć kolejne panele do zarządzania innymi Twoimi witrynami, umożliwiając ich szybką i łatwą obsługę.

Jeśli zatem szukasz solidnej firmy, która kompleksowo podejdzie do Twoich potrzeb i będzie służyć wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem, skontaktuj się z nami! Zapewniamy terminową i pewną realizację, indywidualne podejście do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz merytoryczne wsparcie na każdym etapie współpracy.