+48 517 17 25 70 9:00-15:00 (pon. - pt.) Blog zaloguj się
winietka

O firmie

BerMar Multimedia działa na rynku od 2004 roku. Tworzą ją młodzi i pełni zapału ludzie z dużym doświadczeniem i praktyczną wiedzą. Naszym celem i misją jest sprostanie wszelkim wymaganiom, jakie stawia przed nami Klient. Szukamy najlepszych rozwiązań, których zastosowanie zagwarantuje wysoką skuteczność i jakość. Nasza oferta obejmuje tworzenie systemów, aplikacji i stron WWW, a także zastosowanie gotowych rozwiązań dedykowanych, które firmujemy własną marką. Każde z nich cechuje wygodna automatyzacja, intuicyjność i – przede wszystkim – ergonomia. Dbamy więc o Twój czas, ale również o Twoją kieszeń!

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, systemów IT i zaawansowanych rozwiązań webowych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które mają na celu usprawnienie pracy firm, zwiększenie efektywności pracy oraz poprawienie relacji z klientem poprzez sprawną obsługę. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym szybko zobaczysz efekty w postaci lepszego zarządzania pracownikami i ich obowiązkami oraz związanych z tym oszczędności i możliwości dalszego rozwoju Twojego przedsiębiorstwa. Uporządkowane procesy i ich automatyzacja sprawią, że będziesz w stanie obsłużyć więcej zleceń i klientów, a zwrot z inwestycji będziesz mógł przeznaczyć na dalszy rozwój swojej działalności. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz nam, jakie masz potrzeby i w jakiej branży pracujesz. My dostarczymy Tobie najbardziej optymalne rozwiązania.

Dysponujemy szeroką wiedzą i dużym doświadczeniem nabytym podczas kilkunastoletniej współpracy z przedsiębiorstwami i wielkimi korporacjami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Tobie niezbędną opiekę merytoryczną oraz zaproponować rozwiązania skrojone na miarę Twoich indywidualnych potrzeb.

Zlecenia realizujemy szybko, terminowo i przy konkurencyjnych stawkach. Realizowane projekty zawsze doprowadzamy do końca.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty lub skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Kompetencje