+48 517 17 25 70 9:00-15:00 (pon. - pt.) Blog zaloguj się
winietka

Oferta

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług, które obejmują m.in. tworzenie stron WWW i systemów dedykowanych, przygotowywanie grafik, optymalizację serwisu pod kątem wyszukiwarek (SEO) oraz prowadzenie marketingu internetowego na portalach społecznościowych. Są one adresowane zarówno do osób indywidualnych, małych i dużych firm, a także wielkich korporacji i organizacji.

Strony WWW

Specjalizujemy się w tworzeniu firmowych stron internetowych charakteryzujących się przejrzystym i profesjonalnym wyglądem, nowoczesnym designem oraz gamą funkcjonalności, których wyboru dokonujemy po dokładnych konsultacjach z Klientem.

System zarządzania treścią - Multi-CMS

Dedykowany system do zarządzania treścią Multi-CMS to produkt stworzony specjalnie z myślą o osobach, które chcą samodzielnie zarządzać swoją stroną internetową bez znajomości kodu HTML i CSS.

Systemy dedykowane

W dziedzinie tworzenia systemów internetowych wspierających codzienne czynności firm mamy kilkunastoletnie doświadczenie - w tym czasie stworzyliśmy rozwiązania IT dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Portal internetowy

Masz pomysł na portal internetowy? Chcesz zaistnieć wśród największych gigantów na rynku? Jeśli tak, chętnie pomożemy!

Projekty graficzne

Zdjęcia i grafiki to nieodłączny element stron internetowych, ale i znak rozpoznawczy Twojej firmy. Dlatego warto zadbać o to, aby wszystkie informacje, jakie prezentujesz w Internecie lub reklamach tradycyjnych przyciągało wzrok i było ...

Pozycjonowanie (SEO)

Chcesz mieć pewność, że Twoja strona będzie widoczna dla Twoich odbiorców? Zadbaj o jej pozycjonowanie.

Social media

Prowadzenie profilu na portalach społecznościowych to ważny element budowania wizerunku w sieci oraz sposób na zaistnienie i kształtowanie opinii o Twojej firmie w świadomości użytkowników Internetu.

Copywriting i content writing

Odpowiednio dobrana treść, trafiająca do odbiorcy i przyciągająca uwagę to gwarancja sukcesu w każdym przekazie tekstowym.

Organizacja webinarów i szkoleń on-line

Profesjonalne i przede wszystkim bezpieczne szkolenia w dobie koronawirusa to szkolenia on-line. Zajmujemy się kompleksową organizacją webinarów stacjonarnych, zdalnych i hybrydowych, a także przygotowywaniem spotkań czy konferencji. Daj...