+48 517 17 25 70 9:00-15:00 (pon. - pt.) Blog zaloguj się
winietka

System mDoradca


System mDoradca to rozwiązanie, które powstało z myślą o członkach Krajowej Izby Doradców Podatkowych na podstawie umowy generalnej z KIDP. Jest to elektroniczny system ewidencji płatności składek, a także platforma komunikacyjna między doradcami podatkowymi a regionalnym oddziałem KIDP oraz centralą.

Wyposażony w mechanizm powiadamiania o zaległościach w płatnościach oraz w narzędzie do prowadzenia masowej wysyłki wiadomości umożliwia osobom korzystającym z niego bieżące monitorowanie swoich zobowiązań i sprawny przepływ informacji. Moduł szkoleń umożliwia zgłaszanie się doradców na organizowane wydarzenia szkoleniowe, a także wprowadzanie kursów e-learningowych. Udział w nich automatycznie nalicza doradcy punkty zgodnie z zasadami określonymi przez przepisy prawa. Oprócz tego doradcy otrzymują dostęp do licznych narzędzi, umożliwiających m.in. tworzenie dokumentów wyposażonych w wizualizację wymaganą przez KRDP, pobieranie materiałów przesyłanych przez centralę oraz oddział, głosowanie nad ustawami czy udział w forum dyskusyjnym na wybrane tematy.

System jest w pełni kompatybilny w nową platformą internetową KRDP, zapewniając pełną automatyzację przepływu informacji i danych. Korzysta z niej centrala oraz wszystkie oddziały KIDP.

W naszej ofercie znajduje się także atrakcyjna oferta tworzenia stron internetowych oraz panelu klienta dla doradców podatkowych dostępna pod adresem www.stronadladoradcy.pl (dane do logowania są takie same, jak do systemu mDoradca).

Cechy i funkcjonalności systemu:

ŁATWA OBSŁUGA
Nasz system został stworzony z myślą o użytkownikach i ich przyzwyczajeniach tak, aby szybko mogli dotrzeć do właściwego miejsca. Automatyzacja i schematyczne wykonywanie czynności sprawia, że poruszanie się po systemie jest bardzo intuicyjne.

Zadbaliśmy też o wygląd graficzny, przystosowany do oczekiwań każdej grupy odbiorców. Prosta nawigacja, powiązania i opcje na każdej liście pozwalają na szybkie działanie i dotarcie do właściwego widoku.


INTEGRACJA Z PANELAMI ODDZIAŁÓW I CENTRALI
System mDoradca to zaawansowane narzędzie z siecią powiązań między panelami stworzonymi dla centrali KIDP, szesnastu oddziałów oraz doradców podatkowych. Dzięki takiej integracji wiadomości o szkoleniach, aktualności oraz ważne pliki są przekazywane odpowiednim osobom w ciągu kilku sekund, a komunikacja między doradcami, ich oddziałami oraz centralą jest łatwa i sprawna.


MODUŁ SZKOLEŃ
W swoim panelu doradcy mają dostęp do listy szkoleń organizowanych przez centralę lub ich oddziały. Mogą oni w wygodny sposób zapisać się na szkolenie stacjonarne lub od razu wziąć udział w szkoleniu on-line. Po ukończonym szkoleniu, doradca może wypełnić wniosek o przyznanie punktów kwalifikacyjnych, który otrzyma oddział i odpowiednio rozpatrzy.

Oddziały mogą koordynować przebieg zapisów na szkolenie, tworzyć listę obecnych, zarządzać zgłoszeniami i przekazywać uczestnikom zakwalifikowanym do szkolenia odpowiednie materiały.


FORUM DLA DORADCÓW
W ramach usprawniania komunikacji między doradcami system mDoradca został wyposażony w forum, na którym każdy użytkownik może wypowiedzieć się w obrębie wybranego tematu, zapoznać z opinią innych i prowadzić merytoryczną dyskusję o branży.


OBSŁUGA DUŻEJ ILOŚCI DANYCH
Ze względu na swoje przeznaczenie system mDoradca obsługuje bardzo dużą ilość danych, dlatego zadbaliśmy o to, aby korzystanie z platformy było jak najmniej problematyczne. Wyeliminowaliśmy takie zagrożenia, jak zawieszenie serwer czy chwilowy brak dostępu do systemu.

Wszelkie operacje obciążające serwer odbywają się w godzinach nocnych, czyli wtedy, kiedy korzystanie z platformy jest najmniejsze.