+48 517 17 25 70 9:00-15:00 (pon. - pt.) Blog zaloguj się
winietka

System mOdznaka

System został stworzony do wspierania pracy OW ZOSP RP w Poznaniu oraz do zarządzania stroną WWW. Pozwala on na gromadzenie danych o poszczególnych OSP, zawiązanych z nimi strażakach i osobach, które otrzymały Odznaki Związku.

Na potrzeby naszych klientów wyposażyliśmy system w mechanizm dodawania nowych typów odznak oraz rozbudowany filtr umożliwiający budowanie i drukowanie różnorodnych raportów na podstawie zakresu czasowego, nazwiska odznaczonego, miejsca jego zamieszkania i innych danych. Umożliwiliśmy także drukowanie legitymacji dla członków OSP prosto z systemu.

System mOdznaka pozwala na uporządkowanie i zarządzanie danymi o odznakach. Doskonale wspiera pracowników w codziennej pracy. Jego dużą zaletą jest możliwość obsługi setek tysięcy rekordów.


Cechy i funkcjonalności systemu:

ŁATWA OBSŁUGA
Nasz system został stworzony z myślą o użytkownikach i ich przyzwyczajeniach tak, aby szybko mogli dotrzeć do właściwego miejsca. Automatyzacja i schematyczne wykonywanie czynności sprawia, że poruszanie się po systemie jest bardzo intuicyjne.

Zadbaliśmy też o wygląd graficzny, przystosowany do oczekiwań każdej grupy odbiorców. Prosta nawigacja, powiązania i opcje na każdej liście pozwalają na szybkie działanie i dotarcie do właściwego widoku.


ZARZĄDZANIE ODZNAKAMI
System umożliwia Ochotniczej Straży Pożarnej tworzenie odznak i generowanie legitymacji dla swoich członków. Dzięki zintegrowanym funkcjonalnościom administrator może tworzyć listę strażaków i instytucji, wprowadzać nową odznakę oraz generować zestawienie medali.


GENERATOR LEGITYMACJI
Seryjny wydruk odnak to narzędzie umożliwiające automatyczne wygenerowanie odznaki dla wybranej grupy strażaków. Wystarczy wybrać zakres czasowy dodania strażaków do systemu i odznaczenie z listy wcześniej zdefiniowanych pozycji, a system wygeneruje listę w ciągu kilku sekund.


MOŻLIWOŚĆ POWIĄZANIA Z CMS-EM
System mOdznaka został stworzony jako narzędzie możliwe do zintegrowania z systemem do zarządzania treścią. To rozwiązanie zalecane jest dla tych OSP, które chcą stworzyć i zarządzać swoją stroną internetową.


OBSŁUGA DUŻEJ ILOŚCI DANYCH
System mOdznaka obsługuje bardzo dużą ilość danych, dlatego zadbaliśmy o to, aby korzystanie z platformy było jak najmniej problematyczne. Wyeliminowaliśmy takie zagrożenia, jak zawieszenie serwer czy chwilowy brak dostępu do systemu.

Wszelkie operacje obciążające serwer odbywają się w godzinach nocnych, czyli wtedy, kiedy korzystanie z platformy jest najmniejsze.