+48 517 17 25 70 9:00-15:00 (pon. - pt.) Blog zaloguj się
winietka

Rejestracja on-line

Jeśli prowadzisz prywatny gabinet lekarski, kosmetyczny lub inną działalność, ściśle związaną z umawianiem klientów na wizyty - to mamy rozwiązanie dla Ciebie. System rejestracji on-line umożliwia niezwykle szybkie dopasowanie terminów do harmonogramu pracy specjalistów, gabinetów i godzin otwarcia.

Do tego celu opracowaliśmy mechanizm kreatora dodawania wizyt, który bierze pod uwagę kilkanaście różnych danych i wybiera najbardziej optymalny i dostępny termin. Dzięki niemu tworzenie siatki wizyt jest bardzo proste i nie wymaga sprawdzania żadnych informacji, jak harmonogram pracy czy urlopów specjalistów. Osoba obsługująca system może wybrać dzień wizyty albo przeglądać dostępne godziny w wybranym terminie czasowym. Może także jednorazowo dodać cały cykl wizyt dla jednego pacjenta.

Dodatkowo system posiada terminarz z widokiem miesięcznym, tygodniowym i dziennym, który idealnie odzwierciedla ilość zaplanowanych wizyt, dostępności gabinetów i specjalistów. System blokad pozwala na wyłącznie z użytku wybranego gabinetu lub sprzętu w wybranym przedziale czasowym, a eksport wizyt do pliku .xls zabezpiecza przed brakiem dostępu do systemu w razie awarii łącza.


Wszystkie moduły są ze sobą ściśle zintegrowane, eliminując możliwość wystąpienia konfliktów w postaci nakładających się wizyt. System alertów pozwala też osobie obsługującej narzędzie na śledzenie sytuacji klienta lub pacjenta i dostosowywanie typów wizyt do jego potrzeb.

System powstał przy współpracy z prywatną poradnią i zawiera wszelkie niezbędne mechanizmy i funkcjonalności, których wymaga prowadzenie gabinetu lekarskiego. W zależności jednak od Twoich potrzeb możliwa jest jego rozbudowa lub takie dopasowanie modułów, aby sprawdził się on przy każdej podobnej działalności.


Cechy i funkcjonalności systemu:

GENERATOR WIZYT
Generator wizyt to narzędzie, dzięki któremu błyskawicznie umówisz klienta lub pacjenta na wizytę bez konieczności przeglądania terminarza, harmonogramu pracy poszczególnych specjalistów czy dostępności gabinetów bądź stanowisk.

Generator analizuje takie informacje, jak harmonogram pracy specjalistów, ich urlopy lub dodatkowe dni pracy, dostępność gabinetów i sprzętu i na tej podstawie wskazuje wolne terminy. To zaawansowane narzędzie eliminuje konflikty i sprawia, że proces rejestracji jest niezwykle szybki i łatwy.KALENDARZ
Terminarz z widokiem miesięcznym, tygodniowym i dziennym pozwala na szybkie zorientowanie się w godzinach pracy specjalistów oraz zaplanowanych wizytach.

Filtry umożliwiające sortowanie wyników na stronie według specjalistów, pacjentów/klientów lub gabinetów/stanowisk zapewnia wygodną obsługę.STATYSTYKI
Moduł statystyk zawiera wszystkie informacje o zaplanowanych wizytach i tych, które już się odbyły. Dzięki elastycznej konstrukcji możliwe jest jego rozbudowanie o filtry i wskaźniki niezbędne do prowadzonych przez Ciebie analiz.

POWIĄZANIA MIĘDZYMODUŁOWE
System do rejestracji on-line to zaawansowane narzędzie analizujące szereg danych. Wszystkie bazy, jak lista specjalistów, pacjentów/klientów, sprzętów czy gabinetów/stanowisk są ze sobą ściśle powiązane. Dzięki temu podczas wyszukiwania wolnych terminów oraz ustalania harmonogramu pracy specjalistów system automatycznie wyłapuje konflikty i uniemożliwia wykonanie niezgodnej z danymi operacji.


ZGODNOŚĆ Z WYMOGAMI GIODO
Tworząc system do internetowej rejestracji wizyt, zadbaliśmy o to, aby spełniał on wymogi GIODO. Dane użytkowników zą chronione i zabezpieczone przed osobami trzecimi. Mechanizm do przypisywania uprawnień gwarantuje, że każdy użytkownik będzie mógł poruszać się po systemie tylko we wskazanym zakresie.