+48 517 17 25 70 9:00-15:00 (pon. - pt.) Blog zaloguj się
winietka

Księgowość internetowa

To kompleksowe narzędzie do prowadzenia księgowości zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Zawiera ono najważniejsze narzędzia do generowania i gromadzenia niezbędnych dokumentów, jak moduł faktur elektronicznych, raportów kasowych czy planów kont, który umożliwia tworzenie kont analitycznych i syntetycznych oraz okresów obrachunkowych. Narzędzie Dzienniki i zestawienia pozwala na generowanie list i sprawozdań z wybranego zakresu czasowego (m.in. zestawienie obrotów i sald, sprawozdania finansowe czy wydruk Dziennika).

Obsługa systemu opiera się na słownikach i wcześniej zdefiniowanych ustawieniach, dzięki czemu wszystkie procesy są wysoko zautomatyzowane i ograniczają konieczność powtarzania czynności. Powiązania między modułami sprawiają, że raz wprowadzone dane wykorzystywane są w innych miejscach. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu, a każdą czynność zakończysz w zaledwie kilka minut.


System do prowadzenia księgowości powstawał przy współpracy z ekspertami w tej dziedzinie i w oparciu o ich doświadczenia oraz oczekiwania. Jako system internetowy umożliwia pracę z dowolnego urządzenia – wystarczy dostęp do sieci i wszystkie Twoje dokumenty księgowe i niezbędne narzędzia będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.


Cechy i funkcjonalności systemu:

ZAAWANSOWANE NARZĘDZIA
System służy do wykonywania czynności związanych z prowadzeniem księgowości prostej i pełnej. Zawiera takie funkcjonalności, jak: tworzenie okresów dekretacji, kont syntetycznych i analitycznych, generowanie faktur oraz innych niezbędnych dokumentów, jak dzienniki i zestawienia, plan kont, sprawozdania finansowe.

Dzięki powiązaniom międzymodułowym i zaawansowanym narzędziom i funkcjonalnością korzystanie z systemu w znacznym stopniu ułatwia codzienne czynności księgowe i usprawnia prowadzenie dokumentacji zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw.


DOSTOSOWANIE DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH
Księgowość on-line została stworzona z myślą o użytkownikach, którym zależy na dostępie do danych w każdej chwili i w każdym miejscu. Dlatego został od dostosowany do urządzeń mobilnych, oferując użytkownikom możliwość korzystania z niego również na tabletach i telefonach komórkowych. Wystarczy dostęp do Internetu.


PRZYJAZNY INTERFEJS
Nasi graficy dołożyli wszelkich starań, aby wygląd panelu i modułów był przejrzysty i dostosowany do oczekiwań różnego typu odbiorców. Pracę w systemie usprawnia dobrze widoczna nawigacja i dostęp do przycisków i opcji.


ŁATWA OBSŁUGA
Nasz system został stworzony z myślą o użytkownikach i ich przyzwyczajeniach tak, aby szybko mogli dotrzeć do właściwego miejsca. Automatyzacja i schematyczne wykonywanie czynności sprawia, że poruszanie się po systemie jest bardzo intuicyjne.Prosta nawigacja, powiązania i opcje na każdej liście pozwalają na szybkie działanie i dotarcie do właściwego widoku.