+48 517 17 25 70 9:00-15:00 (pon. - pt.) Blog zaloguj się
winietka

Gotowe rozwiązania

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Wśród naszych realizacji znajdują się uniwersalne systemy odpowiadające na potrzeby różnych branż i działalności, m.in.: obsługi szkoleń on-line, sklepów internetowych, systemów CRM czy księgowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami dla biznesu na liście poniżej.

Każdy z tych systemów cechuje intuicyjna obsługa, przyjazny interfejs oraz elastyczność, dzięki której możemy dostosować nasze produkty do Twoich indywidualnych potrzeb.

Potrzebujesz systemu usprawniającego pracę Twojego przedsiębiorstwa? Skontaktuj się z nami! Znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Systemy CRM

System CRM (Customer Relationship Management) to kompleksowe rozwiązanie wspomagające zarządzenie relacjami z klientem. Jego zaletą jest wysoka automatyzacja, która ułatwia gromadzenie informacji o klientach firmy oraz ich sprawną obsług...

Rejestracja on-line

Jeśli prowadzisz prywatny gabinet lekarski, kosmetyczny lub inną działalność, ściśle związaną z umawianiem klientów na wizyty - to mamy rozwiązanie dla Ciebie. System rejestracji on-line umożliwia niezwykle szybkie dopasowanie terminów d...

Sklep internetowy

M-Shop to narzędzie, które umożliwia szybkie i łatwe zarządzenie asortymentem i sprzedażą właścicielowi sklepu oraz wygodę i bezpieczeństwo kupującym klientom.

Obsługa szkoleń

ISOS, czyli Internetowy System Obsługi Szkoleń, to aplikacja, która z powodzeniem wesprze Twoją firmę podczas zbierania zgłoszeń na organizowane szkolenia i przeprowadzania zajęć on-line.

Księgowość internetowa

To kompleksowe narzędzie do prowadzenia księgowości zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Zawiera ono najważniejsze narzędzia do generowania i gromadzenia niezbędnych dokumentów.

Systemy ERP

System ERP do planowania zasobów przedsiębiorstwa (Enterprise Resource Planning), to przydatne narzędzie, umożliwiające sprawne zarządzanie firmą oraz współdziałanie grup firm między sobą.

System mDoradca

System mDoradca to rozwiązanie, które powstało z myślą o członkach Krajowej Izby Doradców Podatkowych na podstawie umowy generalnej z KIDP.

System mOdznaka

System został stworzony do wspierania pracy OW ZOSP RP w Poznaniu oraz do zarządzania stroną WWW.