Bermar

Blog na fali przyszłości

Czyli jak technologia może pomóc Twojemu biznesowi

CMS - wróg czy sprzymierzeniec

xBerMar multimedia, 2016-06-17

Wybór odpowiedniego systemu do zarządzania treścią jest niezwykle ważny – może sprawić, że prace nad stroną będą czystą przyjemnością lub przerodzą się w niekończący się koszmar. Dlatego warto stawiać na najlepsze rozwiązania i sięgać po sprawdzone narzędzia.

Podczas wyboru CMS-a warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Przede wszystkim – w jakim celu system będzie wykorzystywany? Jeśli planujemy stworzyć stronę wizytówkę, na której sporadycznie pojawiać się będą nowe treści, CMS nie musi zawierać wielu rozbudowanych funkcjonalności. Jeśli natomiast chcemy wyposażyć przyszły serwis w takie narzędzia, jak galeria zdjęć, forum czy giełda ogłoszeń, wówczas planowanie prac wymaga już szerszego omówienia i doprecyzowania. W takiej sytuacji CMS musi być dodatkowo zabezpieczony i umożliwiać dodawanie dużej ilości treści czy grafik w łatwy i przejrzysty sposób.

Inne czynniki, które należy brać pod uwagę przy wyborze właściwego systemu, to z pewnością: łatwość obsługi, dostęp do wsparcia technicznego, możliwość integracji systemu z programami zewnętrznymi, a także – możliwość ich rozbudowy i dostosowania do indywidualnych potrzeb.

W BerMar multimedia dokładamy wszelkich starań, aby doświadczenia użytkowników z naszymi systemami były jak najlepsze i spełniały wszystkie ich potrzeby. Dlatego stworzyliśmy unikalny system umożliwiający zarządzanie treścią – m-Admin. Jest to nasz autorski produkt, który tworzyliśmy przy współpracy z użytkownikami sieci i specjalistami w poruszaniu się po Internecie. Efektem jest produkt o budowie modułowej i uproszczonej obsłudze, oferujący nie tylko dodawanie treści na stronę, ale także tworzenie własnego biuletynu, newslettera, prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, a nawet zarządzanie procesami rekrutacji.

Tym, co wyróżnia system m-Admin na tle innych, jest:

  • budowa modułowa, która pozwala na dowolną konfigurację początkową z możliwością późniejszej rozbudowy o kolejne elementy;

  • możliwość wybrania tylko tych modułów, które odpowiadają na potrzeby użytkownika;

  • schematyczna budowa poszczególnych modułów, dzięki czemu posługiwanie się nimi jest bardzo intuicyjne;

  • wysoka integracja modułów w ramach całego systemu;

  • automatyzacja mechanizmów i funkcjonalności, ograniczająca konieczność ręcznego wprowadzania dużej ilości danych;

  • zaawansowana technologia gwarantująca bezpieczeństwo w sieci.

Ważne! Nasze moduły nie wymagają żadnej wiedzy HTML-owej czy programistycznej, aby móc w pełni wykorzystać wszystkie możliwości całego systemu.

Naszym klientom oferujemy ponadto wsparcie techniczne, dostarczamy instrukcję obsługi panelu administracyjnego, a w razie potrzeby – przeprowadzamy szkolenia, podczas których wyczerpująco omawiamy wszystkie funkcjonalności.

Jeśli zatem szukasz systemu najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy Tobie zaoferować!

Polub nas na Facebooku Obserwuj nas na Google+

Wpisy powiązane

x
Jak budować świadomość marki? xBerMar multimedia,2016-07-14

Tagi

innowacje w firmie systemy webowe technologie zarządzanie firmą

Komentarze

Dodaj komentarz:

Twój nick:  
Wyślij

Napisz do autora

×
Podaj temat wiadomości
Podaj prawidłowy adres email
Wpisz treść wiadomości
Dziękujemy. Twoja wiadomość została wysłana.
Anuluj × Wyślij
x x x